انداختن عکس در بک گراند yahoo masenger

·                     عكسی رو كه میخواهید استفاده كنید به فرمت BMP در بیارید.

·                     اسمه عكسو به background تغییر نام بدین.

·                     عكسو به جایی كه یاهو رو نصب كردین به آدرس زیر كپی كنید:

·                     C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\skins\custom

·                     حالا كانكت شین و این كارهایی كه نوشته شده به ترتیب انجام بدید:

·                     yahoo messenger_login_privacy setting_appearance

·                     بعد از انجام این مراحل در صفحه جدیدی كه باز میشه باید روبروی (كارنت سیم) این گزینه رو انتخاب كنید Current Theme:Custom.

·                     حالا میتونید كارو تموم كنید Apply_ok.

·                    

قفل کردن ID   در  24 ساعت در YAHOO

 

·                     هر كس كه در سایت Yahoo! یك ID برای Chat كردن داشته باشد، حتماً پسوردی هم دارد. كاری به پسورد نداریم فقط با داشتن نام ID او میتوانیم برای 24 ساعت ID او را كه برای Chat كردن از آن استفاده می كند را غیر فعال یا در اصطلاح قفل كرد. این كار برای امنیت ID شخص است چون سایت فكر می كند كه شخصی در حال وارد شدن غیر مجاز به ID اوست.برای این كار كافی است كه در قسمت User-ID آن شخص بر روی سایت یاهوو 15 بار شناسه كاربری اشتباه را تایپ كرد و Enter را زد. به این صورت ID او قفل شده و دیگر خود كاربر هم برای 24 ساعت نمی تواند وارد آن شود و از سرویس های آن استفاده كند

     ID Block  کردن مزاحم

بسیاری از افراد مرتب در حال تغییر دادن ID خود در Yahoo هستند و دلیل عمده آن هم مزاحمتهایی است که توسط کاربرهای موجود در فهرست دوستان Yahoo Messenger قرار دارند و به مرور به فهرستی طویل تبدیل شده ایجاد میشود. تغییر ID به منزله تغییر آدرس پست الکترونیکی شما نیز میباشد و با تغییر ID دو مشکل برای دوستان خود ایجاد میکنید! یکی اینکه ممکن است دوستان شما در جریان تغییر آدرس پست الکترونیکی شما قرار نگیرند که مشکلات خاص خود را ایجاد میکند و مشکل بعدی که به نظر من بیشتر آزار دهنده است و خود من هم بعضاً دچارش میشوم طولانی شدن فهرست دوستان در Yahoo Messenger به دلیل وجود چندین ID برای یک نفر است! دوستانی دارم که از سه ID مختلف استفاده میکنند که با این کار هم خودشان را اذیت میکنند و هم ما را. خودشان را اذیت میکنند چرا که باید تا مدتها هر وقت وارد اینترنت میشوند در سه ID مختلف Login کنند تا خیالشان راحت شود که کسی از دوستانشان را از دست نداده اند و اکثر این افراد هم هیج وقت دلشان رضایت نمیدهد دیگر وقت خود را صرف این ID های قدیمی نکنند.
یک راه جلوگیری مسلماً پیشگیری قبل از درمان است بدین معنی که سعی کنید از اضافه کردن اسم افرادی که آشنایی زیادی ندارید خودداری کنید. ولی این  پیشنهاد با طبع  بسیاری از علاقه مندان به ایجاد ارتباط با همنوعان خود در اقصی نقاط دنیا  سازگاری ندارد لذا میتوانید از روش زیر استفاده کنید تا هر وقت تمایل نداشتید شخص خاصی بتواند به شما  پیغام بدهد و حتی شما را
Online ببیند از آن استفاده کنید.

با دنبال کردن روش زیر ID مورد نظر هیج گاه قادر نخواهد بود وضعیت شما را در صورت Online بودن ببیند و همچنین نمیتواند برای شما پیغام ارسال کند:

1- در پنجره Yahoo Messenger ابتدا ID مورد نظر را Delete کنید
2- با رفتن به منوی
Login، گزینه Privacy Settings را انتخاب کنید
 - در پنجره جدید
Ignore only the people below را انتخاب کنید و دکمه Add را بزنید

- در این پنجره ID کاربر مورد نظر را وارد کنید و Ignore را بزنید

 با اتمام این کار دیگر  ID مورد نظر نه میتواند شما را ببیند و نه برایتان پیغام ارسال کند

تاریخ : دوشنبه 1392/07/29 | ساعت 11 و 55 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

  • تعبیر خواب
  • رفتن
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic