دانلود کتاب الکترونیکی آموزش اتوکد 2012

نام کتاب :  آموزش کامل اتوکد ۲۰۱۲

نویسنده : آموزشگاه گیل رایانه

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه : ۱۶۷

فرمت کتاب : PDF

حجم فایل :  ۵,۸۶۰  Kb

توضیحات :  اتوکد (AutoCad  ) نام نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار از محصولات شرکت اتودسک است. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو و سه بعدی را دارند. در اتوکد نقشه کش می تواند اندازه های خود را دقیق بنویسد زاویه بندی عالی و طرح های آماده و شکل های بسیاری در این نرم افزار قوی وجود دارد.این نرم افزار برای رسم و طراحی دقیقی که می توان به وسیله ی آن انجام داد مورد استفاده ی مهندسین قرار می گیرد و چون مهندسی عمران و مکانیک خالی از طراحی و نقشه کشی نیست برای آنان نیز از اهمیت بالای برای یادگیری قرار دارند.

دانلود این کتاب
طبقه بندی: دانلود،

تاریخ : چهارشنبه 1390/08/25 | ساعت 20 و 41 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

در روز های منتهی به انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران، مقامات رژیم صهیونیستی با فضا سازی رسانه ای اینگونه القاء کردند که گویی زمان حمله به ایران رسیده است ، ادعایی که بعدا از آن عقب نشینی کردند. چرا که از همان ابتدا همگان می دانستند که این جو سازی ها برای تاثیر گذاری حداکثری بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی طراحی و اجرا شده است .

به گزارش «پاتوق۹۸» ، در خلال روز های اخیر ، واکنش های متفاوتی از سوی کشور های مختلف نسبت به جو سازی صهیونیست ها و انتشار جزئیاتی از گزارش آژانس صورت گرفت که در این میان بررسی این واکنش ها بسیار قابل توجه است .

بر اساس این گزارش ، انگلیس اولین و تنها کشوری که به نوعی از ایده حمله نظامی به ایران حمایت و آشکارا اعلام کرد که نیروهای خود را برای این حمله آماده کرده اند . این در حالی است که کشور های دیگر با احتیاط بسیار بیشتری در این باره صحبت کردند .

بر این اساس  ، روسیه نسبت به چنین حماقتی هشدار داد . چین از آژانس درخواست کرد که گزارشی را که این چنین به دستور مقامات آمریکایی نوشته شده است را منتشر نکند . فرانسه چنین جسارتی به ایران را عامل بر هم زدن نظم و امنیت منطقه و حتی کل جهان دانست ، آلمان خواستار افزایش فشار سیاسی بر ایران شد ، آمریکا از راه حل های دیپلماتیک و اظهار اینکه همه گزینه ها روی میز است سخن گفت ، اما انگلستان رسما به آماده گی نظامیان سلطنتی برای حمله به ایران خبر داد.
در واقع تنها حامی بلافصلی که دعوت صهیونیست ها را لبیک گفت ، حکومتی سلطنتی بود که در افکار عمومی بین المللی به استعمارگر پیر معروف است . برخی حتی پا را از این فراتر گذاشته اند و حکومت سلطنتی انگلیس را پدر خوانده صهیونیست ها می دانند .

اما چرا انگلیس را پدر خوانده صهیونیست ها می دانند ؟

تمامی یهودیان دوستدار صهیونیست‌ها تاسیس این دولت را مدیون دولتمردان انگلیسی هستند. درواقع داستان علاقه دولتمردان انگلیس برای تاسیس دولت یهود در سرزمین فلسطین به سال ۱۹۱۷ برمی‌گردد. در ۲ نوامبر ۱۹۱۷ «آرتور جیمز بالفور» وزیر خارجه بریتانیا اعلامیه‌ای را تحت عنوان «تعهد دولت انگلیس برای تاسیس دولت یهودی در اراضی فلسطین» به «لرد ادموند روچیلد» رهبر یهودیان صهیونیست در انگلستان ارسال کرد.

صهیونیست‌ها به این اعلامیه بسیار اهمیت می‌دهند و آن را سندی می‌دانند که ارزش آن بیشتر از ارزش معاهده سایس ـ پیکو است که همراه این پیمان در تشکیل تاریخ جدید برای منطقه خاورمیانه سهیم بوده است.

تصمیم انگلیس برای تاسیس دولت در حالی اتخاذ شده بود که یهودیان ساکن در آن منطقه نسبت به شهروندان فلسطینی در اقلیت قرار داشتند اما با این وجود بالفور معتقد بود باید قسمتی از اراضی فلسطین برای تاسیس دولت اسرائیل درنظر گرفته شود، تا از این راه زمینه مهاجرت یهودیان سراسر جهان به این منطقه فراهم شود.

س از ارسال نامه بالفور به لرد روچیلد از دوم نوامبر سال ۱۹۱۷ مهاجرت یهودیان به فلسطین تحت برنامه منظمی آغاز شد. همچنین در فاصله بین جنگ جهانی اول و دوم تعداد یهودیانی که به فلسطین مهاجرت کردند از مرز ۷۰ هزار نفر به ۴۵۰ هزار نفر افزایش پیدا کرد.

افزایش مهاجرت یهودیان درنهایت موجب شد تعدادی از کشورهای متحد بریتانیا پس از برگزاری کنفرانس «سان ریمو» در سال ۱۹۲۰ با تاسیس دولت یهودی در اراضی اشغالی موافقت کنند. پس از موافقت این کشورها اعضای جامعه ملل در سال ۱۹۲۲ بر طرح استعماری انگلیس مهر تایید زدند، بنابراین سرانجام در سال ۱۹۴۸ رسما دولت اسرائیل تشکیل شد و این آغاز کشاکش‌های اعراب فلسطین و صهیونیست‌ها شد. بنابراین سنگ بناء دولت اسرائیل، توسط دولتمردان لندن گذاشته شد.

اکنون هم انگلیس به عنوان اصلی ترین مخالف حکومت های مستقل ایران ، سردمدار جریان حمله نظامی به ایران در کنار رژیم صهیونیست شده است .

لذا افکار عمومی و مسئولان لازم است که در این روزها بیشتر از گذشته عملکرد دولت سلطنتی انگلیس را در قبال ایران رصد کنند . دولتی که دولت ملی ایران را حدود ۶۰ سال پیش سرنگون کرد ، هراس بنیادینی از حکومت های مستقل ایرانی دارد .
طبقه بندی: خبر،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/17 | ساعت 09 و 55 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات
دوکو که ماه گذشته برای اولین بار ردیابی شد به شکلی طراحی شده است که می تواند اطلاعات حساس را از صنایع به سرقت ببرد. مایکروسافت می گوید موفق شده آسیب پذیری را در موتور تجزیه فونت ویندوز تروتایپ بیابد که می تواند منجر به آلوده شدن رایانه ها شود. از این رو این شرکت به صورت موقتی نرم افزاری را برای جبران این آسیب پذیری ارائه کرده تا در آینده ای نامشخص آن را جبران کند.
هرکسی که سازنده دوکو به شمار می رود می تواند برنامه هایی را بر روی رایانه ها نصب کرده، اطلاعات را ردیابی یا پاک کند و یا با استفاده از حقوق کامل کاربران حسابهای جدید باز کند.
مایکروسافت همچنین جزئیات تکنیکی این ویروس را با شرکتهای سازنده ضد ویروس به اشتراک گذاشته است تا این شرکتها بتوانند نشانه هایی جدید از ویروس را شناسایی کرده و هر نوع تلاش آن را برای ورود به آسیب پذیری های سیستمهای رایانه ای مسدود کنند.
گفته می شود ویروس دوکو که برای اولین بار توسط لابراتوار رمزنویسی و امنیت سیستمهای رایانه ای در دانشگاه بوداپست ردیابی شده، توسط فایل متنی شرکت مایکروسافت پخش شده است.
بر اساس گزارش پاتوق۹۸، شباهتهای میان دوکو و استاکس نت باعث شده بسیاری بر این باور باشند که خالق این دو ویروس یک فرد یا گروه دولتی است. رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا ۲ مضنون اولی هستند که گفته می شود در پس ساخت ویروس استاکس نت و حمله به نیروگاه های اتمی ایران قرار دارند.


طبقه بندی: عمومی،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/17 | ساعت 09 و 54 دقیقه و 02 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات
سر درد حالت دردناکی در ماهیچه‌ها، پوست و یا یکی از اعضای سر یا نزدیک به مغز است.
عوامل بروز سردرد معمولا به ۴ گروه تقسیم می‌شود.
سردردهای عروقی که در اثر حالت‌های مؤثر از رگ‌های خوبی بروز می‌کند.
میگرن یکی از اشکال شایع سردردهای عروقی است.
سردردهای تنشی که معمولا در نتیجه تنش‌های ماهیچه‌ای بروز می‌کند.
سردردهای التهابی که در اثر عفونت‌ها یا ضایعاتی مانند تومورها به وجود می‌آیند، سردردهایی که مربوط به غیر طبیعی بودن اعصاب جمجمه یا درد عصب جمجمه هستند.
اعصاب جمجمه در ناحیه صورت، سر و گردن قرار گرفته‌اند. در خود مغز هیچ پایانه عصبی وجود ندارد. بنابراین، سردرد یک احساس دردناک در ماهیچه‌ها، پوست یا یکی از اعضای سر یا نزدیک مغز است. درد ممکن است در ناحیه کوچکی از سر و یا تمام سر بروز کند.
برخی سردردها در پی برخی پیش درآمد و محرک‌ها که معمولا عوامل نامطلوبی هستند بروز می‌کنند.
این پیش درآمدها شامل صداها، بوها و یا تصاویر غیر معمول هستند.
اکثر سردردها خود محدودکن هستند و اغلب خطر جدی فرد را تهدید نمی‌کند ولیکن برخی سردردها جدی بوده و نیاز به بررسی بیشتر دارند.
علایم و نشانه‌های سردرد اغلب عبارتند از: درد در ناحیه سر، نقص و اختلال در دید مانند تار شدن دید، تهوع و سرگیجه، اختلال در شنوایی، تحریک‌پذیری، سرگیجه، کسالت و احساس عمومی، عدم راحتی.
سردردها دلایل متعددی دارند سردردهای عروقی شامل: سردردهای میگرنی از هر نوع، میگرنهای ساده که معمولا با یک محرک نامطلوب به وجود می‌آیند.
میگرنهای چشمی که اغلب سردردهای شدید در اطراف چشم هستند.
سردردهای خوشه‌ای که شدید هستند و معمولا در یک طرف سر ایجاد می‌شوند.
سردردهای ناشی از مصرف الکل یا قرار گرفتن در معرض مواد مخدر و سایر مواد سمی هستند.
سردردهای تنشی در اثر فشار روحی و استرس و یا حالت‌های غیر طبیعی کردن، ماهیچه‌ها و استخوان‌ها ایجاد می‌شوند.
این سردردها همچنین در اثر اختلالات تبدیلی بروز می‌کنند که این امر نتیجه مشکلات روانی است که علایم آن شبیه به حالت‌های فیزیکی واقعی است سردردهای التهابی اغلب در اثر ضایعاتی از قبیل تومورهای مغزی بروز می‌کنند.
مننژیت که عفونت یا التهاب بافتی است اغلب مغز و نخاع را در بر می‌گیرد. اختلالات سیستم ایمنی خودکار یا بیماریهایی که بدن تولید مواد شیمیایی خاصی می‌کند و این مواد به بافت‌های خود حمله‌ور می‌شوند.
سردردهای ناشی از التهاب در دیواره یک سرخرک نیز در این مجموعه قرار می‌گیرند.
سردردهای جمجمه‌ای که شامل دردهای شدید در ناحیه صورت چانه و فکر بروز می‌کنند.
بسیاری از عوامل ایجاد کننده سردردها قابل پیشگیری نیستند. برخی افراد ممکن است در نتیجه مصرف الکل، کافئین، شکلات یا استرس دچار سردرد شوند.
پرهیز از این فاکتورها می‌تواند به پیگشیری از بروز سردردها کمک کند. البته داروهای مختلفی نیز در این موارد تجویز می‌شوند که همگی بهتر از توصیه پزشک معالج صورت گیرد.
اولین گام برای تشخیص علت بروز سردرد بررسی سابقه کامل پزشکی، آزمایش فیزیکی و جسمی است.
یک مراقبت بهداشتی یا مخصوص اغلب آزمایشاتی را برای فرد بیمار تجویز می‌کند.
از جمله این آزمایش‌ها تهیه سی‌تی اسکن جمجمه با تصاویر ویژه سه بعدی با استفاده از اشعه ایکس و یا آزمایش ام.آر.آی از جمجمه است.
اغلب مردم دچار تاثیرات طولانی مدت و جدی از این سردردها نمی‌شوند و معمولا به طور پراکنده دچار آنها می‌شوند اما با این حال سردردهای عروقی می‌توانند تاثیرات نامطلوب و جدی بر نحوه زندگی افراد بر جای گذارند.
فردی که مبتلا به تومور مغزی، خونریزی و یا مننژیت باشد در معرض ابتلا به بیماریهای سخت و حتی مرگ قرار دارد.
سردرد یک بیماری مسری نیست و خطری برای اطرافیان بیمار ندارد اما این سردرد در اثر ابتلا به بیماری عفونی مانند مننژیت باشد عفونت این بیماری به شدت مسری است.
از سوی دیگر برخی سردردها مانند میگرن ممکن است در میان اعضای یک خانواده شیوع پیدا کند. برخی از داروهای تسکین دهنده درد از جمله ایبوبروفن، استامینوفن و آسپیرین در بهبود بسیاری از سردردها مؤثر هستند.
با این وجود همین داروها نیز ممکن است اثرات جانبی به همراه داشته باشند. برخی از این داروها باعث سوزش سر دل و یا واکنش‌های آلرژیک می‌شوند. سایر اثرات جانبی نیز بستگی به نوع دارو دارد.
باید توجه داشت فردی که دچار سردرهای شدید یا متعدد است حتما باید وضعیت خود را به طور روزانه تحت بررسی داشته باشد و در صورت بروز علایم جدید یا وخیم‌تر با متخصص مشورت کند.


طبقه بندی: پزشکی،

تاریخ : دوشنبه 1390/08/16 | ساعت 18 و 02 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

نقشه ای کامل موبایل از راه های ایران

 

نقشه ای کامل موبایل از راه های ایراندانلود فایل

نقشه ای کامل موبایل از راه های ایرانپسورد فایل : www.fardamobile.com 
نقشه ای کامل موبایل از راه های ایرانحجم فایل : ۲۹۰۰ کیلوبایت
طبقه بندی: دانلود،

تاریخ : دوشنبه 1390/08/16 | ساعت 18 و 01 دقیقه و 55 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

مجموعه فوق العاده از پس زمینه های ۳۶۰X640

 

مجموعه فوق العاده از پس زمینه های ۳۶۰X640دانلود فایل

مجموعه فوق العاده از پس زمینه های ۳۶۰X640پسورد فایل : www.fardamobile.com 
مجموعه فوق العاده از پس زمینه های ۳۶۰X640حجم فایل : ۲۰۰۹۰ کیلوبایت
طبقه بندی: دانلود،

تاریخ : دوشنبه 1390/08/16 | ساعت 18 و 01 دقیقه و 16 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

دانلود بازی موبایل Fantasy Kingdom Defense به جاوا

 

دانلود بازی موبایل Fantasy Kingdom Defense به جاوادانلود فایل

دانلود بازی موبایل Fantasy Kingdom Defense به جاواپسورد فایل : www.fardamobile.com 
دانلود بازی موبایل Fantasy Kingdom Defense به جاواحجم فایل : ۷۱۱ کیلوبایت
طبقه بندی: دانلود،

تاریخ : دوشنبه 1390/08/16 | ساعت 18 و 00 دقیقه و 05 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

این روزها صفحات مجازی اینترنتی به منبع تحقیق و کسب اطلاع بیشتر آدم‌ها به ویژه جوانان بدل شده است آن قدر که برای هر کاری راهی موتورهای جستجوی اینترنتی می‌شود و عبارت مورد نظر را جستجو می‌کنند.

نکته جالب این جا است که هر نوع تحقیقی در این صفحات مجاز است و هیچ محدودیتی هم ندارد تا آن جایی که برخی برای کسب اطلاع از راه و روش شروع دوستی‌های خیابانی در اینترنت جستجو می‌کنند تا خدایی نکرده به خطا نرفته و در حداقل زمان ممکن به مقصد برسند!

صفحات مجازی اینترنتی روش‌ های جذب جنس مخالف جنس مخالف در اینترنت جنس مخالف اینترنت

البته این صفحات بدون کوچکترین فیلترینگی به راحتی باز می‌شود و اطلاعاتی نظیر این‌که در هر منطقه تهران چطور می‌شود با فردی طرح دوستی ریخت را به مخاطبین ارائه می‌کنند.

نکته جالب این جا است چرا هیچ نظارتی بر محتوای سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که عملا جوانان را به رفتارهای منافی عفت تشویق می‌کنند صورت نمی‌گیرد!

به گزارش پاتوق۹۸ : این درحالی است که دکترهادی پور شافعی، مدرس دانشگاه در این باره به خبرنگار برنا می‌گوید: برای ازدواج، باید آشنایی و شناخت‌ قبل از ازدواج داشت.ابراز علاقه‌های قبل از ازدواج بیشتر کاذب هستند و اگر موجب تشکیل خانواده شوند.

وی با اشاره به ارتباط‌هایی که در دنیای مجازی شکل میگیرد ادامه می‌دهد: متاسفانه ارتباط‌هایی که در جامعه از طریق ایمیل، چت و موبایل بین دختر و پسر انجام می‌گیرد، در سایه بی‌اطلاعی، عدم کنترل و نظارت خانواده‌ها انجام می‌گیرد.

این استاد دانشگاه با اشاره به نقش خانواده‌ها می‌گوید: جلوی این ارتباط‌ها را نمی‌توان گرفت؛ نمی‌توان تلفن و اینترنت را جمع‌آوری کرد. کنترل و نظارت پدر و مادر مهم است. اگر شرایط تربیتی و اعتماد در خانواده باشد،پدرها و مادرها می‌توانند در همان ابتدای شروع این ارتباط، جلوی توسعه آن را بگیرند. پاتوق ۹۸ : بیشترین آسیبی که خانواده‌ها قبل از ازدواج متحمل می‌شوند، ارتباطات بی‌حدی است که بدون نظارت انجام می‌گیرد.

“زهرا امین مجد” عضو هیات عملی دفتر مطالعات و تحقیقات زنان نیز دراین باره می‌گوید: رسانه ها افراد را تحریک می‌کنند و افراد راسخ هستند که حق دارند به نیاز جنسی خود توجه کنند. غیر از این مورد سینگنال‌ها و پیام‌های متعددی را به افراد منتقل می‌کنند و مرتب شاهد هستیم که در رسانه‌هایی مثل اینترنت شبکه‌های پورنو که مستقیم پیام‌های جنسی را به افراد منتقل می‌کنند و رسانه‌هایی که از طریق بردن فرد تا مرز تحریک یا ارضاء و بعد رها کردن او پیام‌هایی را به افراد منتقل می‌کنند در همه فیلم و سریال‌های غربی چنین صحنه هایی قابل مشاهده است که افراد را به مرز تخیل جنسی پیش می‌برد.

وی درپایان با تاکید بر این که افراد بعداز این به سوی تامین این نیاز می رود توضیح می‌دهد: شاید نیاز او با دیدن تامین نشود و این موضوع آسیب های دیگری مثل بی بندوباری جنسی، پیدا کردن شریک جنسی، بی حیایی و بی عفتی در همه سطوح و نداشتن حد و مرز برای نظامی مثل خانواده را در پی دارد.
طبقه بندی: عاشقانه و خانواده،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 15 دقیقه و 02 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

مردی که می‌گوید به علت اطلاع از آزار و اذیت همسرش در نوجوانی، نقشه قتل مرد متعرض را کشیده است درجلسه دادگاه اتهامات خود را منکر شد.

۱۴ خرداد ۸۶ پلیس از ناپدید شدن مردی به نام حمید مطلع شد. ماموران در تحقیقات خود برای پیدا کردن وی جسد سوخته‌ای را درحوالی کرج پیدا کردند که با نشان دادن آن به خانواده حمید مطمئن شدند متعلق به همین فرد است.

وقتی که تحقیقات پزشکی به قتل رسیدن حمید را قبل از سوزانده شدن تایید کرد پرس و جو از خانواده مقتول درباره به دست آمدن سرنخی از قاتل یا قاتلین آغاز شد.

نزدیکان حمید به ماموران دایره ویژه قتل پلیس آگاهی گفتند که چند روز پیش حمید به همراه دونفر از اقوم خود به نام‌های بابک و شریف برای شرکت در یک مراسم جشن در کرج از خانه خارج شده و دیگر هم به منزل برنگشته است.

کارآگاهان بابک و شریف را بازداشت و تحقیق از آنها را آغاز کردند. شریف و بابک هم در جلسه بازجویی با اعتراف به قتل گفتند حمید را به خاطر کاری که با ناموس ما کرده بود از سر راه برداشتیم.

همسرم قربانی آزارو اذیت بود

بابک با تشریح ماجرا گفت: بعد از عقد متوجه شدم همسرم پیش از من با کس دیگری ارتباط داشته است. وقتی از او در این باره توضیح خواستم وی زیر گریه زده و گفت وقتی نوجوان بودم مردی به نام حمید مرا دزدیده و مورد آزار جنسی قرار داد و من از ترس نتوانستم این موضوع را به کسی بگویم.

از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم و تصمیم به انتقام گرفتن از حمید گرفتم. ماجرا را برای بابک برادر زنم شرح داده و از او کمک خواستم. بعد هم به اتفاق بابک نقشه قتل حمید را کشیده و طبق آن به بهانه شرکت در جشن به خانه حمید رفته و وی را سوار ماشین کرده و به اتفاق دو تن از دوستانمان به نام‌های وحید و سعید وی را کشته و جنازه‌اش را هم به آتش کشیدیم.با تایید این مطالب از سوی بابک دو متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند.

دیروز هر ۴ متهم در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهر ان حاضر شده و به دفاع از خود پرداختند.

اتهامات زاییده تخیل متهمین است

پس از خواندن کیفرخواست توسط سیدرضایی نماینده دادستان اولیای دم مقتول به جایگاه آمده و برای متهم ردیف اول و دوم پرونده درخواست مرگ کردند.

سپس دادگاه از بابک متهم ردیف اول درخواست حضور در جایگاه مخصوص کرد. وی این بار بر خلاف جلسه بازجویی اتهام قتل را رد کرده و مدعی عدم شراکت در قتل شد: شریف دروغ می‌گوید. شریف و دو متهم دیگر به شیشه معتادند و تمامی این حرف‌ها زاییده تخیلات آنهاست. من مجبور شدم به این قتل اعتراف کنم و هرچه در بازجویی‌ها درباره ارتکاب جنایت گفته‌ام دروغ بود.در ادامه شریف به جایگاه آمده و به دفاع از خود پرداخت. این متهم ۲۰ ساله اما باردیگر به قتل اقرار کرد و گفت: من حمید را کشتم و آن‌را انکار هم نمی‌کنم اما بابک هم همدست من بود.

به بی‌غیرتی متهم شدم

وی ادامه داد: باعث و بانی این قتل بابک شد. او مدام به من می‌گفت حیمد خواهرت را مورد سوءاستفاده جنسی قرار داده و تو بی‌غیرتی که با وی برخورد نمی‌کنی.

او آنقدر این حرف را تکرار کرد که من تحریک شده و تصمیم به انتقام گرفتم. بعد هم بابک نقشه خود را گفت و من هم پذیرفتم. شب حادثه با هماهنگی با دو تن از دوستانمان به نام‌های وحید و سعید دنبال مقتول رفته و وی را به بهانه شرکت در یک جشن در کرج سوار ماشین کردیم.

طبق نقشه وقتی وارد گاوداری شدیم که از قبل برای این کار در نظر گرفته بودیم حمید را داخل آن برده و او را به باد کتک گرفتیم. بعد هم پارچه‌ای دور گردنش پیچیده و خفه‌اش کردیم.دست آخر هم جنازه حمید را پشت وانت گذاشته و به بیابان برده و من با استفاده از بنزین آن را سوزاندم.

در ادامه قاضی از دو متهم دیگر خواست به دفاع از خود بپردازند که وحید و سعید منکر هر گونه شرکت در این جنایت شدند و مدعی شدند بابک و شریف پای آنها را به دروغ به این پرونده کشانده‌اند تا از شدت مجازاتشان کاسته شود.پس از شنیدن حرف‌های وکلای مدافع متهمین، هیات قضات به اتفاق پرونده را دچار نقص‌های جدی در مرحله تحقیقات دانسته و آن‌را به دادسرای جنایی تهران ارجاع داد.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 13 دقیقه و 20 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

ازدواج با آقای مهندس در کمتر از چند ماه به نگرانی و دلواپسی شدید تبدیل شد و من با مشکلی در زندگی ام رو به رو شدم که خجالت می کشیدم در مورد آن چیزی به اطرافیان و خانواده ام بگویم.

به هر سختی که بود یازده ماه زندگی عذاب آور را زیر یک سقف با مردی تجربه کردم که به تماشای فیلم های مستهجن و غیراخلاقی اعتیاد دارد. او مرا نیز با تهدید و توسل به زور وادار می کرد این فیلم های کثیف و شرم آور را ببینم و واقعا نمی دانستم این مشکل را چگونه برطرف کنم.

زن جوان افزود: تماشای فیلم های مستهجن بالاخره کار دست شوهرم داد چون او از حدود ۲ هفته قبل با دیدن تصویری که از طریق بلوتوث برایش ارسال شده دچار توهم شدید شده است.

متاسفانه شوهرم فکر می کند زنی که در این تصویر کثیف می بیند من هستم و به دلیل این توهم، دچار افسردگی شدید شده است. او به سر کار نمی رود و مدام با نگاه کردن این تصاویر اشک می ریزد و گریه می کند.

شوهرم که از نظر روحی و روانی به هم ریخته مرا به طرز بسیار وحشتناک و خشنی تهدید می کند و با وجود آن که نگران حالش هستم، خودم نیز احساس امنیت ندارم می ترسم مبادا بلایی به سرم بیاورد.

در پی اظهارات این زن جوان، به دستور دادیار حوزه پیش گیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، همسر شاکی پرونده احضار و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد این فرد تصویر زنی را به جای شریک زندگی خود تصور می کند که حتی چهره اش نیز معلوم نیست و او دچار نوعی اختلال روانی شده است. لذا اقدامات مشاوره ای لازم برای بررسی و رفع مشکل این زوج جوان به عمل آمد.

«حمید نجات» دکترای روان شناسی و مشاور خانواده در خصوص این پرونده گفت: به طور کلی قرار گرفتن در معرض محرک های مثبت یا منفی، روح و روان آدمی را مستعد مثبت یا منفی بودن می کند. اگر فردی دائم در معرض تماشای فیلم ها و تصاویر غیراخلاقی قرار بگیرد، به طور یقین ذهن و روان او آلوده خواهد شد و این مشکل می تواند زمینه ساز بدبینی یا همان بیماری پارانوئید بشود.

این استاد دانشگاه افزود: همسر این زن جوان نیز دچار اختلال پارانوئید شده است و با توجه به این که همسرش گناهی مرتکب نشده بهتر است این فرد با یک روان شناس در ارتباط باشد تا مشکل او بررسی و با انجام روش های تخصصی و کارشناسانه رفع شود.

دکتر نجات تاکید کرد: توصیه لازم در این جا این است که افراد از محرک های منفی این چنینی که باعث آزردگی روح و روان می شود پرهیز و دوری کنند تا سلامتی زندگی و آرامش روحی و روانی آنان تضمین شود. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل یا اختلافی در محیط خانواده بلافاصله از مشاوران مجرب خانواده کمک بخواهند تا با فراگیری و مرور مهارت های زندگی، راه حل صحیح و منطقی حل مشکل را پیدا کنند.
طبقه بندی: عمومی،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 12 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

حکم مردی که متهم است ۳۰ زن را در تهران و شهرهای اطراف ربوده و مورد آزار قرار داده ‌است، برای بار دوم از سوی دیوان عالی‌کشور نقض شد و متهم یک‌بار دیگر پای میز محاکمه خواهد رفت.

این پرونده از سال ۸۷ در دادگاه کیفری ‌استان تهران مطرح شد. در آن زمان زنی به ماموران مراجعه کرد و گفت توسط مردی پرایدسوار در اطراف فشافویه مورد آزار قرار گرفته ‌است.

این زن گفت: وقتی سوار ماشین شدم، قرار بود مرد راننده من را به تهران برساند، اما در راه و زمانی که جاده خلوت بود، از من خواست رابطه داشته باشیم، قبول نکردم و می‌خواستم پیاده شوم که او با شوکر برقی به جانم افتاد و زمانی که بی‌حال شدم، من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

در چند هفته‌ای که بررسی‌ها در این خصوص در جریان بود، چند مورد شکایت جدید هم به پلیس گزارش شد و ماموران متوجه شدند مرد پرایدسوار زنان را قربانی نقشه‌های مجرمانه خود می‌کند. یکی دیگر از شاکیان به ماموران گفت: آن مرد وقتی مرا سوار ماشین کرد، درها را قفل کرد و گفت بهتر است مقاومت نکنم اما من تسلیم نشدم و با هم درگیر شدیم. این درگیری شدید بود و زمانی که مرد پراید سوار دید نمی‌تواند به من غلبه کند با شوکر مرا بی‌حال کرد و بعد مورد آزار قرار داد.

او سپس من را در بیابان داخل یک گودال انداخت. زمستان بود و برف زیادی باریده ‌بود. داخل گودال زیر برف بودم. او گفت می‌خواهد من را بکشد. گفتم بگذار برای آخرین‌بار عکس بچه‌ام را ببینم بعد روی من خاک ریخت. البته زیر خاک دفن نشدم اما دیگر توان بیرون آمدن هم نداشتم تا اینکه چند ساعت بعد در حالی‌که فکر می‌کردم خواهم مرد، مرد جوانی من را پیدا کرد. او به اورژانس و آتش‌نشانی خبر داد و مرا از داخل گودال بیرون کشیدند.

پلیس بعد از به دست آوردن عکس چهره‌نگاری‌شده مرد پراید سوار و بعد از کمین در محدوده فعالیت متهم موفق شد این مرد را در حالی‌که قصد داشت با یکی از قربانیانش رابطه برقرار کند، بازداشت کند. ماموران در بازرسی از خودرو متهم شوکر و گاز فلفل و چند کیف زنانه پیدا کردند که به نظر می‌رسید متعلق به قربانیان است. پلیس اشیای‌ به‌دست‌آمده را صورت‌جلسه کرد و همراه گزارش اولیه پرونده به دادسرا فرستاد.

متهم نزد بازپرس به تجاوز به ۳۰ زن اعتراف کرد و گفت قربانیان را به عنوان مسافر سوار ماشین می‌کرد و بعد آنها را مورد آزار قرار می‌داد و هرکدام که مقاومت می‌کردند، با شوکر آنها را بی‌حال می‌کرد.

با تکمیل اطلاعات اولیه پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده شد و اکثر شاکیان در جلسه رسیدگی حاضر شدند اما این مرد اتهامات را رد کرد و گفت زنان خودشان با او همراه شده‌اند. این حرف‌های متهم واکنش تند شاکیان را به دنبال داشت و آنها مرد پرایدسوار را متهم به دروغگویی کردند.

در نهایت هیات قضات شعبه ۷۷ دادگاه کیفری‌ استان تهران این مرد را مجرم شناختند و او را به جرم تجاوز به عنف به اعدام و به جرم آدم‌ربایی و سرقت اموال مقتولان به حبس و شلاق محکوم کردند. رای صادره از سوی متهم مورد اعتراض قرار گرفت و دیوان عالی کشور آن را مورد بررسی قرار داد. بعد از چند ماه حکم اعدام نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری‌ استان تهران فرستاده شد.

این‌بار بسیاری از شاکیان حاضر نشدند در جلسه محاکمه شرکت کنند و برخی دیگر هم از پیگیری پرونده انصراف دادند و فقط دو شاکی پیگیر ماجرا شدند. بنابراین جلسه محاکمه بدون حضور سایر شاکیان تشکیل شد.

مرد پرایدسوار یک‌بار دیگر ادعایش را مطرح کرد و گفت به‌هیچ‌زنی به زور تعرض نکرده‌ و گفته‌های دو شاکی دروغ است. بعد از پایان جلسه دادگاه هیات قضات وارد شور شدند و در نهایت با رأی اکثریت متهم از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد. قضات اکثریت اعلام کردند شاکیان اظهارات متناقض زیادی داشته‌اند و از گفته آنها برمی‌آید فرصت فرار داشته‌ اما با میل خود نزد متهم مانده‌اند.

بنابراین هرچند متهم اعمال مجرمانه زیادی انجام داده‌ است و فردی صالح نیست، در این پرونده مرتکب تجاوز به عنف نشده‌ است. دو شاکی که به شدت بر اعدام مرد پرایدسوار اصرار داشتند، بعد از این رأی اعتراض خود را اعلام کردند. یکی از آنها گفت:

«وقتی مرد پرایدسوار من را مورد آزار قرار داد، آنقدر تحت‌تاثیر قرار گرفتم که حتی می‌خواستم خودکشی کنم. دچار مشکل روانی شدم و مرتب پیش روانپزشک می‌روم با اینکه شوهرم پزشک بود، اما این شرایط را تحمل نکرد و از من جدا شد. این متهم زندگی من را نابود کرده‌ است».

زن دیگر هم گفت: بارها دست به خودکشی زدم و نمی‌توانم راحت از کنار این پرونده بگذرم و رأی دادگاه را قبول کنم. این‌گونه بود که پرونده یک‌بار دیگر به دیوان عالی کشور رفت و این‌بار رییس قوه‌قضاییه هم با توجه به بازتاب این خبر در رسانه‌ها دستور رسیدگی ویژه به آن را صادر کرد.

سرانجام بعد از ماه‌ها رسیدگی به این پرونده در دیوان عالی‌کشور هیات قضات اعلام کردند این پرونده نقص تحقیقاتی دارد و باید گفته‌های شاکیان و اعمال ارتکابی یک‌بار دیگر مورد بررسی ‌قرار گیرد و نواقص آن برطرف شود. بنابراین رأی صادره نقض و پرونده یک‌بار دیگر به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده شد.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 11 دقیقه و 20 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

تصور می‌کردم دوستم شیطان است به همین دلیل او را کشتم؛ این اعترافات جوانی است که به دلیل توهم ناشی از مصرف شیشه دوست خودش را به قتل رساند. این پرونده اوایل سال‌ جاری با کشف جنازه یک مرد جوان در خیابانی در شیراز گشوده شد. کارآگاهان وقتی به محل اعلام‌شده توسط مرکز فوریت‌های پلیس رفتند خود را در برابر جسد جوانی دیدند که به‌شدت دچار خونریزی شده بود و ظواهر نشان می‌داد فرد یا افرادی با استفاده از یک جسم نوک تیز و برنده ضربات متعددی به او وارد کرده‌اند.
هویت قربانی به نام پویان در همان بدو تحقیقات فاش شد و کارآگاهان در حالی که هیچ سرنخ و ردی از عامل یا عاملان جنایت وجود نداشت، تجسس‌های خود را روی زندگی خصوصی او متمرکز کردند. آنها فهمیدند پویان از چندی قبل به ماده مخدر شیشه معتاد شده بود و رفتارهای نامتعارفی داشت. از آنجا که بعید نبود او به خاطر همین نوع اعتیاد کشته شده باشد کارآگاهان سعی کردند افرادی را که با او به واسطه مواد مخدر رابطه دوستانه داشتند، پیدا کنند.

کارآگاهان بعد از تهیه فهرستی از آشنایان مقتول به جوانی به نام امیر بیش از دیگران مظنون شدند چراکه برخی شواهد و نشانه‌ها حکایت از آن داشت که پویان روز مرگ با این جوان قرار ملاقات داشت.

به این ترتیب، امیر چندی قبل بازداشت شد. او در بازجویی‌های اولیه زیر بار اتهام قتل نرفت اما در ادامه تحقیقات به این جرم اقرار کرد. او درباره انگیزه‌اش از قتل گفت:

«من و پویان معمولا با هم مواد می‌کشیدیم آن روز هم مقدار زیادی شیشه مصرف کردیم و هر دو بدحال شدیم در همان اوضاع و احوال من دوستم را به شکل شیطان دیدم دچار توهم شده بودم و اختیاری از خودم نداشتم. در تصورات خودم به این نتیجه رسیدم که باید شیطان را از بین ببرم به همین دلیل، چاقویی برداشتم و با آن چند ضربه به او زدم بعد هم موتوسیکلت پویان را برداشتم و فرار کردم.»
در حال حاضر متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 08 دقیقه و 21 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

زنی که با کشاندن یک مرد به خانه‌اش به قصد باج‌گیری او را به قتل رسانده است با تایید قضات دیوان‌عالی کشور در یک قدمی چوبه‌دار قرار گرفت.
خانواده مردی به نام «امید» ۱۹مرداد سال ۸۴ به پلیس کرج خبر دادند او گم شده‌است و وقتی با تلفنش تماس می‌گیرند، جوابی نمی‌دهد. تحقیقات ماموران برای پیدا کردن سرنخی از امید آغاز شد و همزمان با این اتفاق ماموران باخبرشدند جسد مردی ملحفه پیچ‌ کنار جاده‌ای پیدا شده‌است زمانی که خانواده امید به پزشکی قانونی رفتند به محض بیرون آمدن کشوی نگهداری اجساد، با دیدن صورت مقتول تایید کردند که جسد متعلق به امید است. آن‌طور که در گزارش پزشکی قانونی آمده این مرد با شلیک دو گلوله به سینه‌اش کشته‌ شده بود.

آثار برجای مانده روی ملحفه و روی جسد از جمله آثار انگشت برداشته‌ و تحقیقات ماموران درخصوص زندگی این مرد آغاز شد. بررسی‌ها نشان داد، این مرد با کسی دشمنی نداشته و روز حادثه هم برای تفریح از خانه بیرون رفته بود و قصد داشته چند روزی به شمال سفر کند. تحقیقات ادامه یافت، اما سرنخی از قاتل به دست نیامد.

سه سال بعد در حالی‌که پرونده قتل امید بین پرونده‌های راکد اداره آگاهی کرج جای گرفته‌بود، زنی به نام سمانه بازداشت شد. این زن که به جرم فحشا و سرقت دستگیر شده بود، مورد تحقیق قرار گرفت و از او انگشت‌نگاری شد. همچنین خانه این زن مورد بازرسی قرار گرفت و ماموران کیف‌پول و چند تکه از وسایل امید را در منزل سمانه پیدا کردند و مشخص شد این زن از قتل امید باخبر است.

این بار سمانه به اتهام قتل از سوی ماموران مورد بازجویی قرار گرفت. این در حالی بود که شوهر او هم بازداشت شده‌بود. سمانه دو روز بعد از آغاز بازجویی‌ها به کشتن امید اعتراف کرد. او گفت: من با کلت به او شلیک کردم.

سمانه گفت: چند سال قبل با سعید شوهرم آشنا شدم ما با هم رابطه داشتیم و سعید به خواستگاری‌ام آمد اما پدرم خواسته ما را قبول نکرد و گفت سعید معتاد است و نمی‌شود با هم ازدواج کنید. وقتی از جلب رضایت پدرم ناامید شدم با سعید فرار کردم و به عقد هم درآمدیم. ما هیچ‌پولی نداشتیم و سعید هم معتاد بود، پول کمی را که به دست می‌آورد خرج اعتیادش می‌کرد. امیدی هم به برگشتن به خانه نداشتم چون پدرم گفته بود من را قبول نمی‌کند.

وقتی دیدم چاره‌ای نداریم، پیشنهادی را که سعید داده بود قبول کردم. او به من گفت که سر راه مردان بی‌اخلاق بایستم و آنها را به خانه بکشانم طبق نقشه قرار بود هنگام حضور ما در منزل، شوهرم سر برسد و از طعمه‌مان باج‌گیری کند.

طبق این برنامه من باید فقط این مردان را فریب می‌دادم و قرار نبود با کسی رابطه داشته باشم. لباس‌های خاص می‌پوشیدم و از خانه بیرون می‌رفتم و در جاده می‌ایستادم و رانندگان تنهایی را که خودرو مدل بالا داشتند، اغفال می‌کردم.

برایشان دست تکان می‌دادم و می‌گفتم در جاده گیر افتاده‌ام و آنها من را سوار می‌کردند به محض سوار شدن به من پیشنهاد برقراری رابطه می‌دادند من هم قبول می‌کردم سر پول به توافق می‌رسیدیم و بعد به سمت خانه من می‌رفتیم. وقتی مرد را به خانه می‌بردم، شوهرم از راه می‌رسید البته ما به طعمه‌های خودمان دروغ هم می‌گفتیم و شوهرم ادعا می‌کرد از آنها فیلمبرداری کرده است و اگر باج ندهند فیلم را تکثیر می‌کند. شوهرم برای محافظت از من و خودش کلت خریده‌بود و آن را داخل یک کشو می‌گذاشتیم.

سمانه در مورد قتل امید گفت: روزی که سوار ماشین امید شدم، قرار بود با هم به خانه برویم و بعد من به شوهرم خبر بدهم و او سر فرصت بیاید، اما در خانه با امید درگیر شدم او متوجه شد قصد ما اخاذی است و عصبانی شد و داد و فریاد کرد من هم از ترس اینکه همسایه‌ها متوجه نشوند کلت را برداشتم و به او شلیک کردم. بعد بلافاصله با شوهرم تماس گرفتم و او را به خانه کشاندم بعد لباس‌های امید را گشتیم و مبلغی پول پیدا کردیم. او پول زیادی همراهش بود. آنها را برداشتیم و سعید جسد را لای یک ملحفه پیچید و آن را با ماشین مقتول به کنار جاده منتقل کردیم. چون امید ما را نمی‌شناخت فکر نمی‌کردم بازداشت شویم.

در ادامه شوهر سمانه مورد بازجویی‌ قرار گرفت. او گفت: من در قتل امید نقشی نداشتم و وقتی در جریان قرار گرفتم که زنم او را کشته ‌بود. سمانه آن روز با من تماس گرفت و گفت یکی از طعمه‌هایش را کشته ‌است. من فقط به او کمک کردم جسد را مخفی کنیم.

بعد از پایان بازجویی‌ها سمانه صحنه قتل را هم بازسازی کرد و پرونده تکمیل شد. زمانی که بازپرس قصد داشت قرار مجرمیت متهم را صادر کند سمانه را دوباره از زندان احضار کرد. او این بار اتهامش را انکار کرد و مدعی شد شوهرش دست به این قتل زده ‌است. با این‌ حال کیفرخواست علیه سمانه صادر و او برای محاکمه به شعبه ۸۰ دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده ‌شد.

در حالی‌که اولیای ‌دم امید درخواست قصاص کرده ‌بودند سمانه در جلسه محاکمه قتل را منکر شد و گفت: وقتی من و سعید بازداشت شدیم، سعید از من خواست اتهام قتل را قبول کنم. او گفت: تو به پلیس بگو مرتکب قتل شدی من هم می‌گویم که من مرتکب قتل شدم. پلیس نمی‌تواند تشخیص دهد قتل کار که بوده و آن‌وقت هر دو ما آزاد می‌شویم.

سمانه گفت: من به جز سعید تکیه‌گاهی نداشتم به همین دلیل هم قبول کردم. فکر می‌کردم هر دو چند سالی زندان می‌مانیم و بعد آزاد می‌شویم. سعید من را فریب داد. او خودش قاتل است.
این در حالی بود که سعید حرف‌های زنش را انکار کرد و گفت: سمانه از مرگ می‌ترسد و به همین دلیل من را متهم می‌کند. او دروغ می‌گوید من از این ماجرا اصلا خبر ندارم.

بعد از پایان جلسه محاکمه هیات قضات شعبه ۸۰ سمانه را به قصاص و به خاطر سرقت به پنج سال حبس محکوم کردند. این رای مورد اعتراض متهم و وکیل مدافعش قرار گرفت و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دیوان‌عالی کشور فرستاده شد. هرچند سمانه دوباره ادعایش را در مورد شوهرش مطرح کرد اما هیات قضات مدارک ارایه‌شده را کافی ندانستند و رأی قصاص و حبس سمانه مورد تایید قرار گرفت.

به این ترتیب، پرونده برای گذراندن مراحل قانونی برای اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی کرج فرستاده شد.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 05 دقیقه و 16 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

زن روسی به کشتن ۱۷ زن بازنشسته ۶۱ تا ۸۶ ساله اعتراف کرد.این زن روسی که به نام «شیطان در لباس یک زن» در رسانه های روسیه شناخته شده است، به منظور سرقت به خانه قربانیان رفته و سپس به آنان را به قتل می‌رساند.
«آیرینا»، ۴۰ ساله در توجیه دلایل ارتکاب به سرقت و قتل گفته است که برای برآوردن نیازهای اولیه‌اش مجبور به این کارها شده است.

«ماکشاوا» یکی از قربانیان این قاتل سریالی که توانسته بود، جان سالم به در ببرد گفت: آیرینا با عنوان کارگر قصد داشته وارد خانه‌ام بشود.

به گفته پلیس، این زن با تبر ضربه‌ای به سر قربانیانش وارد می کرده و پس از سرقت فرار می‌کرد.

او بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۰ میلادی این قتل‌ها را مرتکب شده است.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 04 دقیقه و 40 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

در پی شکایت زن جوانی مبنی بر اینکه توسط همسر خواهرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، پرونده ای در یکی از شعب دادگاه کیفری استان تهران تشکیل و مأموران انتظامی تحقیق درباره این ماجرا را آغاز کردند.
این دختر نوجوان به طور مکرر در هر فرصتی مورد آزار جنسی از سوی همسر خواهر خود قرار می گرفته است.

دختر ۱۸ ساله در بازجویی گفت: شوهر خواهرم اوایل سعی بر فریب دادن من داشت و بعدها با تهدید اینکه اگر به او اجازه نزدیک شدن به خودم را ندهم، به پدرم خواهد گفت که در گذشته با پسری در ارتباط بوده ام، من را وادار به تسلیم کرد.

وی با بیان اینکه پدرم مردی کاملا متعصب و خشن است، بیان کرد: اگر او می فهمید با پسری دوست هستم، قطعأ من را می کشت.

چراکه او در خانه اجازه نفس کشیدن نیز به ما نمی داد و اجازه نگاه کردن به نامحرم را نداشتیم. همچنین نمی خواستم زندگی خواهرم از هم گسسته شود و تا الان سکوت کردم، اما حالا آزارهای آن مرد، من را  خسته کرده و دیگر نمی توانم صبوری کنم.
گفتنی است؛ این پرونده تا دستگیری متهم در حال پیگیری است.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : پنجشنبه 1390/08/12 | ساعت 14 و 02 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات
 گل بنفشه، صفرابر قوی است و کبد را پاکسازی می‌کند همچنین به دلیل خاصیت سم‌زدایی، خون و بافت‌ها را پاکسازی می‌کند و علائم سرماخوردگی را تسکین می‌کند.

 گیاه بنفشه دارای طبیعت سرد و تر و یک صفرابر قوی است.

بنفشه گیاهی است که در درمان بیماری‌های گوارشی و پاکسازی ریه و پوست استفاده می‌شود و همراه با بابونه، بیماری سینوزیت را درمان می‌کند همچنین بنفشه بیماری‌هایی را که بر اثر غلبه صفرا در بدن به وجود آمده است، مانند کبد چرب، سرفه‌های صفراوی و خارش‌های صفراوی همچنین جوش‌های غرور صفراوی را درمان می‌کند.

*فواید گل بنفشه

گیاه بنفشه کبد را پاکسازی می‌کند همچنین با خاصیت خلط‌بری از ریه‌ها موجب پاکسازی ریه‌ها می‌شود و از طرفی به دلیل خاصیت سم‌زدایی، خون و بافت‌ها را پاکسازی می‌کند.

از مکانیسم‌های اثر بنفشه، صفرابر، خلط ‌آور، تب ‌بر، تصفیه ‌کننده خون، ضد سموم، ضد ورم، ملین و خواب‌ آور است؛ پیامبر اکرم «ص»  نیز می‌فرمایند: برتری روغن بنفشه در میان روغن‌های گیاهی مانند برتری اسلام بر ادیان دیگر است.

*خواص گوارشی گل بنفشه

از خواص گوارشی بنفشه، پاکسازی صفرا از بدن، پاکسازی روده‌ها، رفع ناراحتی‌های معده، کبد و طحال و رفع التهاب دستگاه گوارش و عطش است.

از خواص ریوی بنفشه می‌توان به خلط‌ آور، ضد سرفه، تب ‌بر، ضد زکام، ضد برونشیت حاد، ضد عفونت‌های ریوی، ضد دیفتیری و ضد سینوزیت اشاره کرد.

**خواص پوستی گل بنفشه

گل بنفشه برای درمان اگزما، رفع خارش‌های پوستی، رفع خارش پلک، رفع شوره سر، رفع جوش صورت و زیبایی پوست مفید است همچنین این گیاه نرم‌کننده پوست است؛ از خواص مغزی ـ عصبی بنفشه نیز خواب‌آور، ضد افسردگی، ضد سردرد و میگرن است.

فراز مجاب، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار می‌کند: گل بنفشه یکی از گیاهان دارویی است که در طب سنتی برای تسکین سرماخوردگی و علائم ناشی از آن استفاده می‌‌شود.

به گفته وی، گل بنفشه دارای ترکیبات فلاونوئیدی است که در درمان بیماری سرماخوردگی و بهبود علائم آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اضافه می‌کند: گل بنفشه دارویی معرق است .داروهای معرق سموم را از بدن دفع می‌کند. تعریق انسان را افزایش می‌دهد و برای بهبود حال عمومی افراد مفید است.طبقه بندی: پزشکی،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/10 | ساعت 09 و 52 دقیقه و 10 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی گفت: اضافه خدمت همه سربازانی که تا اول شهریور امسال خدمت خود را آغاز کرده اند بخشوده شد.

وی گفت: ۲۵ درصد افرادی که به خدمت اعزام شده اند اضافه خدمت دارند که این وضع به علت آگاهی نداشتن آنان از قوانین و مقررات نظام وظیفه است.

سردار صدرالسادات افزود: مشمولان می توانند اطلاعات مربوط به دوره خدمت سربازی را از دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی که درمراکز پلیس به اضافه ۱۰ توزیع می شود و نیز از طریق پایگاه اینترنتی پلیس و سامانه تلفن گویای۰۹۶۸۰ دریافت کنند.

وی همچنین از صدور کارت های پایان خدمت هوشمند تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: کارت های پایان خدمت و معافیت همه افرادی که از این پس موفق به دریافت کارت می شوند هوشمند خواهدشد .

سردار صدرالسادات در ادامه با اشاره به وجود ۳۵ نوع معافیت از نظام وظیفه عمومی گفت: این معافیت ها شامل سه دسته پزشکی ، کفالت و موارد خاص است.

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی افزود: در معافیت های پزشکی مشمول به علت ناتوانی های جسمی از خدمت سربازی معاف می شود.

وی اضافه کرد: در معافیت کفالت شامل مواردی از جمله داشتن پدر بالای۶۰ سال ، داشتن پدر با سن زیر۶۰ سال به شرط نیازمند مراقبت ، داشتن مادر بدون همسر ، طلاق گرفته یا فوت شده و نیز داشتن خواهر و برادر صغیر نیازمند است.

سردار صدرالسادات ادامه داد: معافیت موارد خاص نیز شامل مشمولانی می شود که پدرشان بیش از۳۰ سال سابقه جبهه یا ۲۵ درصد جانبازی و یا سه سال سابقه اسارت داشته باشد.
طبقه بندی: خبر،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/10 | ساعت 09 و 51 دقیقه و 14 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم ۲ هفته پیش قصد داشت که با بالش مرا خفه کند که متوجه شدم و همسایه‌ها با فریاد من به کمکم آمدند ولی باز هم حاضرم به زندگی با او ادامه دهم و می‌خواهم مرا طلاق ندهد.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست تجدید‌نظر در درخواست طلاق از سوی شوهرش را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانوادده ارائه کرد.

* ۳۳ سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد

زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه حدود ۳۳ سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، اظهار داشت: ۴ دختر دارم که همه آنها ازدواج کردند و تنها یک دختر ۱۱ ساله‌ام در کنارم است.

وی ادامه داد: شوهرم دائم مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و با اخلاقش مرا عذاب می‌دهد و در حال حاضر نیز بی‌دلیل خواهان طلاق است ولی من حاضر به طلاق نیستم.

* در ۱۱ سالگی ازدواج کردم

زن در ادامه با اشاره به اینکه در سن ۱۱ سالگی ازدواج کردم و مطمئنم که “بله” را نیز مادرم گفته است چرا که من در زمان عقد مشغول بازی‌های کودکانه خود بودم، گفت: با تمام رفتار‌های شوهرم کنار آمدم اما او مانند افراد مجنون است.

وی افزود: حاضر به طلاق نیستم و با تمام مشکلات می‌سازم چرا که در خانواده ‌ما رسم نیست کسی طلاق بگیرد و من نمی‌خواهم آبرویم برود.

* شوهرم به دلیل ضرب و شتم من ۶ ماه زندانی شد

زن در ادامه با بیان ایکه شوهرم به دلیل ضرب و شتم من ۶ ماه زندانی شد، اظهار داشت: شوهرم مدعی است که اگر به زندگی در کنار من ادامه دهد به طور یقین بلایی سرم خواهد آورد.

وی افزود: حاضرم به هر شکلی که شوهرم می‌‌خواهد تغییر کنم تا او از من جدا نشود؛ در حقیقت یک بار ایست قلبی کردم که اگر باز هم به من فشار روحی وارد شود، آسیب می‌بینم.

* سرمایه شوهرم ۳ میلیارد تومان است

زن در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه شوهرم ۳ میلیارد تومان است، عنوان کرد: دلیل اصلی شوهرم برای طلاق مشخص نیست و تنها او مدعی است که نمی‌تواند در کنارم زندگی کند و از من “زده” شده است.

وی افزود: شوهرم در کار ساخت و ساز است و من احتمال می‌دهم که با کسی تبانی کرده تا از ایران به خارج از کشور برود.

* تنها ۳۵ هزار تومان مهریه‌ام است

زن با بیان اینکه مهریه‌ام تنها ۳۵ هزار تومان است، اظهار داشت: چنانچه از شوهرم جدا شوم مسکنی برای زندگی ندارم و باید او حداقل ۳ دانگ از خانه‌اش را به نامم کند.

وی ادامه داد: شوهرم گفته است که اگر رو به مرگ هم باشد، حاضر نیست اموالی به نام من کند؛ در واقع او طی این ۳۳ سال زندگی مشترک به من خرجی نداده است ولی من باز هم تحمل کردم.

* ۲ هفته پیش شوهرم قصد خفه کردن من با بالش را داشت

زن با بیان اینکه شوهرم ۲ هفته پیش قصد داشت من را با بالش خفه کند که با فریادهای من همسایه‌ها به کمکم آمدند و من نیز از آن روز دیگر احساس امنیت نکردم، گفت: من در این خصوص استشهاد محلی پر کردم و شکایت کردم تا او دیگر دست به چنین کاری نزند.

وی ادامه داد: با تمام این سختی‌ها و نبود امنیت جانی باز می‌خواهم در کنارش به زندگی ادامه دهم تا آبرویم نرود چرا که سرمایه‌ای برای ادامه زندگی ندارم.

* در گذشته آرایشگر بودم ولی در حال حاضر خانه‌دارم

زن در ادامه یادآور شد: در گذشته آرایشگر بودم که شوهرم مانع کار کردن من شد و بعد از آن به خرید لباس از ترکیه و فروش در ایران اقدام کردم که باز هم مخالفت کرد و در حال حاضر خانه‌دارم و سرمایه‌ای ندارم.

وی ادامه داد: من هر کاری می‌کنم تا شوهرم از من جدا نشود امام او در مقابل فرزندانم مرا تهدید به مرگ کرده است.

* شوهرم فرزند یک ساله‌ام را در کمد زندانی و در را روی او قفل کرد

زن با بیان اینکه شوهرم یک بار به دلیل شیطنت، یکی از دختران را در کمد زندانی و در را روی او قفل کرد، گفت: شوهرم از نظر روحی دچار مشکل است ولی حاضر به قبول این واقعیت نیست.

وی افزود: شوهرم بعد از ازدواج، آن روی خود را نشان داده و شروع به بدرفتاری با من کرد، در حقیقت من از ۱۱ سالگی رفتار‌های شوهرم را تحمل می‌کنم.

* شوهرم چندین بار قصد آتش زدن من را داشت

زن در ادامه با بیان اینکه شوهرم چنیدن بار می‌خواست که با “نفت” من را آتش بزند، اظهار داشت: در حال حاضر با تمام بدی‌هایی که به من کرده است ولی باز هم با وقاحت به من می‌گوید که از من “زده” شده و مرا نمی‌خواهد.

وی با اشاره به اینکه من در ۱۷ سالگی ۳ فرزندم داشتم و تمام سختی‌ها را تحمل کردم، افزود: می‌خواهم که شوهرم کوتاه آمده و از من جدا نشود و من نیز به هر شکلی که او بخواهد خود را تغییر می‌دهم.

* تعجب قاضی؛ رسیدگی به پرونده در روزی دیگر

قاضی عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده ونک، بعد از صحبت‌های زن با تعجب بسیار رسیدگی به پرونده را با حضور مرد به روزی دیگر موکول کرد.
طبقه بندی: خبر،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/10 | ساعت 09 و 49 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

بعد از ظهر روز یکشنبه زنی با ماموران پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و وقوع یک قتل را گزارش داد. این زن که صدایش به شدت می‌لرزید و ترسیده ‌بود، گفت قصد داشت در ماجرا دخالت کند و مقتول را نجات دهد، اما قاتل او را با چاقو تهدید کرده‌‌ است و اگر ماموران به موقع نرسند او فرار خواهد کرد.

اپراتور مرکز پس از دریافت این گزارش ۱۱۰ موضوع را به کلانتری گلبرگ خبر داد و ماموران به محل حادثه اعزام شدند. آنها وقتی رسیدند که قاتل از محل فرار کرده ‌بود اما جسد مقتول که زنی جوان به نام زهرا بود، غرق در خون روی زمین افتاده بود.

پلیس به بازپرس کشیک قتل خبر داد و با توجه به دستور رسیده، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده ‌شد. بررسی‌های کارآگاهان نشان داد، مقتول زنی ۳۷ساله به ‌نام زهراست که سه‌ ماه قبل از شوهرش حمید جدا شده و روز حادثه برای دیدن پسرش به نام امید به خانه او رفته‌ بود که در آنجا به‌علت نامعلومی با حمید درگیر شد و با ضربات چاقوی این مرد به قتل رسید.

آن‌طور که شاهدان عینی به پلیس خبر دادند، حمید بعد از وارد آوردن ضربات چاقو از خانه فرار کرد.
ماموران در اولین گام دو زن همسایه را که شاهد این ماجرا بودند، مورد بازجویی قرار دادند. این دو زن گفتند: با صدای درگیری از خانه بیرون آمدیم ما زهرا را می‌شناختیم او تا چند ماه قبل با شوهرش زندگی می‌کرد اما مدتی بود که از هم جدا شده‌ بودند. آن روز وقتی صدای درگیری را شنیدیم، متوجه شدیم باز حمید و زنش دعوا می‌کنند.

وقتی بیرون آمدیم، دیدیم حمید با چاقویی خون‌آلود در پاگرد ایستاده ‌است. خواستیم جلو برویم که ما را تهدید کرد و گفت اگر جلو بیایید شما را هم می‌زنم. او پشت‌سر هم بر بدن زهرا ضربه وارد می‌کرد. زهرا اول جیغ کشید اما وقتی ضربات بعدی بر بدنش وارد شد دیگر نتوانست واکنشی نشان‌بدهد و بی‌حالی روی زمین افتاد.

بلافاصله به پلیس زنگ زدیم اما تا ماموران برسند، زهرا جان داد و شوهرش هم به خانه رفت، لباس‌های خون‌آلودش را عوض و فرار کرد، البته تا جایی که ما می‌دانیم امید پسر زهرا در خانه بود.
پلیس برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر اعضای خانواده زهرا را مورد بازجویی ‌قرار داد.

یکی از اعضای خانواده مقتول گفت: زهرا و شوهرش سه ماه قبل از هم جدا شدند. زهرا از همان ابتدایی که ازدواج کرد، با شوهرش مشکل داشت. حمید مرد بداخلاقی بود و زهرا همیشه از اعتیاد او شکایت می‌کرد. او زهرا را کتک هم می‌زد. او به خاطر پسرش امید این همه سال به زندگی مشترک ادامه داد و همیشه می‌گفت اگر جدا شود امید آسیب می‌بیند. وقتی پسرک بزرگ شد مادرش تصمیم گرفت جدا شود. طلاق زهرا و حمید توافقی بود.
او ادامه ‌داد: حمید بعد از جدایی دست‌بردار نبود. او می‌گفت می‌خواهد دوباره با زهرا زندگی کند اما چون زهرا خیلی از شوهرش کتک خورده‌ بود، به حرف‌های او اعتماد نکرد و گفت نمی‌خواهد این کار را بکند.
زهرا و حمید خانه‌ای داشتند که سه‌دانگ آن به نام زهرا بود. او هم سهمش را می‌خواست اما حمید به جای اینکه خانه را بفروشد، می‌گفت همه خانه را به زهرا می‌دهد و از او می‌خواست که دوباره برگردد. این کشمکش‌ها ادامه داشت تا اینکه دو روز قبل از حادثه، پسر زهرا تماس گرفت. او از مادرش خواست که به دیدنش برود چون امید در خانه پدرش زندگی می‌کرد، زهرا دوست نداشت به آنجا برود.

امید می‌گفت تصادف کرده‌ است. روز آخر گریه کرد و به مادرش گفت تو با پدر من اختلاف داری اما من مریضم و به دیدنم نمی‌آیی. گریه امید باعث شد زهرا همه چیز را زیر پا بگذارد و به خانه حمید برود. او فقط می‌خواست چند ساعتی پیش پسرش باشد و می‌گفت اگر بتواند حمید را قانع کند امید را نزد خودش می‌آورد تا از او مراقبت کند. چند ساعت بعد در حالی‌که ما فکر می‌کردیم زهرا پیش امید است، خبر دادند او به دست شوهر سابقش کشته ‌شده‌ است.

وقتی متن بازجویی‌ها در اختیار بازپرس روشن کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران قرار گرفت، او برای روشن شدن ابعاد پرونده دستور داد تا امید که روز حادثه در خانه بود، مورد بازجویی قرار گیرد.

این در حالی است که پزشکی قانونی روز گذشته در گزارش اولیه خود نوشت: زهرا زن ۳۷ساله به شدت کتک خورده و زخم‌های روی سرش نشان می‌دهد موهای‌ او در درگیری کنده‌ شده‌ است. این زن ۳۰ ضربه چاقو خورده است و ضربات به نقاط مختلف بدنش اصابت کرده، اما ضربه کشنده به قلب این زن وارد شده ‌است. شکستگی جمجمه و همچنین شکستگی‌های مختلف هم در قسمت‌هایی از دست زهرا دیده‌ شده‌ است.

بنا بر این گزارش اکنون بازپرس روشن دستور داده است با توجه به متواری بودن حمید -متهم ۴۳ساله- تحقیقات برای دستگیری او آغاز شود.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/10 | ساعت 09 و 47 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات
علی فلاح من هنوز عاشق تو ام


من هنوز عاشق توام

دانلود
طبقه بندی: دانلود،

تاریخ : سه شنبه 1390/08/3 | ساعت 10 و 01 دقیقه و 32 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

  • تعبیر خواب
  • رفتن
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic