همسر عصبانی

با همسر عصبانی چطور برخورد کنیم ؟
استرس، ناامیدی و ترس، مردان را عصبانی می کند. می توانید به همسرتان بگویید که با اینکه می دانید او این روزها چه استرس فراوانی دارد و این مسئله او را عصبی کرده است، اما این موضوع باعث شده که رابطه زناشویی تان نیز تحت تأثیر قرار گیرد.

چگونگی برخورد با یک شوهر عصبانی، به میزان شکیبایی شما و میزان آسیبی که به شما وارد می گردد، بستگی دارد. آزارهای عاطفی و روحی امری واقعی اند و افراد مختلف میزان صبر متفاوتی دارند.
سایت پاتوق۹۸ : رفتار با شوهر بداخلاق، کار ساده ای نیست. مردان بیشتر کلامی هستند و به همین خاطر باید اجازه دهید عصبانیت خود را بیرون بریزند. درحالی که زنان تمام خشم خود را درون خود نگه می دارند و با گریستن آن را نشان می دهند. درمورد یک زوج متأهل، تمام خشم مرد متوجه زن خواهد بود چون او نزدیکترین فرد به شوهرش می باشد.
خشمی که از طرف شوهرتان سر می زند، مستقیماً شما را هدف قرار نمی دهد. در این شرایط شما به اندازه کافی به احساساتی شدن گرایش دارید. اندیشیدن به شوهرتان که همیشه با خشم برخورد می کند، باعث می گردد احساس فرومایگی کنید و این امری کاملاً طبیعی است. شما باید یک قدم به عقب بردارید و عملاً به آنچه رخ داده است بیندیشید و دلیلی که در پس این رفتار وجود دارد را بیابید.
سایت پاتوق۹۸ : استرس، ناامیدی و ترس، مردان را عصبانی می کند. می توانید به همسرتان بگویید که با اینکه می دانید او این روزها چه استرس فراوانی دارد و این مسئله او را عصبی کرده است، اما این موضوع باعث شده که رابطه زناشویی تان نیز تحت تأثیر قرار گیرد. با همسرتان شفاف و روشن گفت و گو کنید و او را بدون قید و شرط حمایت کنید.
۶ نکته برای آرام کردن شوهران خشمگین

۱ -  نگذارید همسرتان درگیر خشم خود گردد. اگر دیدید عصبانی است، او را تنها بگذارید. اگر فکر می کنید که مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می شود، از طرح آن موضوعات اجتناب کنید.
۲ – عصبانیت به آسیب های فیزیکی و عاطفی می انجامد. با شوهرتان لجبازی نکنید. در عوض سعی کنید راه هایی برای درک و حمایت او بیابید.
۳ – شما باید درون خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. باید به این فکر کنید که چرا همسرتان عصبانیت خود را برسر شما خالی کرد. غر نزنید، زیرا نتیجه ای جز انفجار عصبانیت و بدتر شدن شرایط ندارد.
۴ – طوری رفتار کنید که همسرتان با شما احساس راحتی کند. شما می توانید انفجار خشم همسرتان را با برقراری ارتباطی درست با وی، خنثی کنید. گفت و گو با همسرتان به هیچ وجه او را ناراحت نخواهد کرد. پس از اینکه با او گفت و گو کردید، درخواهید یافت که همه چیز به حالت عادی بازگشته است. این زمان مناسبی است تا با شریک زندگی خود روبه رو شوید.
۵ – شوهرتان را درک کنید. درک شما از او طغیان خشمش را کمتر می کند. در ضمن شنونده خوبی باشید.
۶ – اگر متوجه شده اید که شوهرتان بیش از اندازه عصبانی می شود، می توانید از یک متخصص کمک بگیرید. از او بخواهید که خود را متعهد به انجام برنامه های مدیریت خشم نماید.طبقه بندی: عاشقانه و خانواده،

تاریخ : شنبه 1391/02/16 | ساعت 10 و 23 دقیقه و 15 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

رهایی از عشق

راهکارهایی برای رهایی از عشق !!

عاشق شده ها بخوانند!

تمامی رفتارهای ما (اعم از رفتارهای ظاهری و بخش زیادی از هیجانات و احساسات) نقش هایی است که با سرانگشتان هنرمند «اندیشه»، در تابلویی به نام شخصیت، به معرض دید خود و دیگران می گذارد. چه زیبا گفت مولانا که « ای برادر، تو همه اندیشه ای، ما بقی تو استخوان و ریشه ای». حقیقت این است که ما آن گونه ای زندگی می کنیم که می اندیشیم .

حال حادثه ای شگرف بنام عشق را در همین چارچوب نگاه کنید. چرا ما عاشق پسر یا دختری که در کوچه مجاور، کلاس دیگر یا آن شهر دورتر زندگی می کند نمی شویم؟ جواب شما واضح است: چون او را ندیده ایم، چون او را نمی شناسیم. پس حتی آنچه که در دل ما آدمها اتفاق می افتد (و مد روز شده است کهبگویند دست عقل از آن کوتاه است و یک سره شاهکار دل است، پس حقیقت دارد!) هم از این دایره خارج نیست. با این اوصاف، پاسخ یک سؤال دیگر نیز رخ می نماید. معیار عشق چیست؟ جواب: شناخت درست و کامل. وگرنه چیزی جز هیجان و احساس زود گذر نخواهد بود.

سایت پاتوق۹۸ : روزی پرسیده خواهد شد که این دل را به چه کسی سپردی و چرا سپردی؟ برخی می‌گویند: «عشق دست خودم نیست. خب دوستش دارم، چه کار کنم؟» اگر این دل دست خود ما نباشد، پس پرسش از آن هم غلط است.

اگر به عنوان مثال در اداره‌ی راهنمایی و رانندگی اتفاقی رخ دهد به من هیچ مربوط نمی‌شود. نه پلیسم، نه کلید دارم، نه نگهبان و… ؛ ولی نسبت به این مقاله ای که می نویسم مسئول هستم که چرا این مطلب را گفتم؟ چون من انجام دهنده‌ی این نوشته هستم. پس نسبت به آن نیز مسئولیت دارم. دل و قلب نیز همین گونه است. اگر خداوند آن را مسئول می‌داند، یعنی اختیار آن دست من بوده است و با اراده‌ی من کاری انجام داده است. شاید اگر محبّتی به دل کسی افتاد، دیگر بقیه‌اش در اختیار فرد نباشد، اما قبل و شروع آن، با اختیار بوده است. پس باید چشم و گوش را کنترل کرد تا مهر هر کسی به دل انسان نیفتد. قلب مانند یک رایانه است، و چشم و گوش مانند ورودی‌های آن رایانه هستند. باید ورودی‌ها را کنترل کرد تا ویروس وارد رایانه نشود، اما اگر وارد شد، دیگر همه چیز خراب می‌شود .
پاتوق ۹۸ : هر کاری که عادت انسان شده باشد یک شبه قابل تغییر نیست پس خود را بشناسید و طبق ظرفیت های وجودی خود اقدام به ترک این عادت بنمایید

راهکارهایی برای رهایی از این عشق:

۱- حساس ترین دوره ی زندگی جوانی است می توان گفت سعادت و شقاوت انسان در این دوره رقم می خورد بنابراین درک این مطلب در پیدا کردن مسیرها و همچنین کنترل غرایز نقش مهمی دارد.در این فکر کنید که ایام جوانی من خیلی کوتاه و فرصتی است که اگر از دست رفت دیگر امکان بازگشت ندارد .

۲- از نگاه کردن به او جدا خودداری کنید. چون هر آنچه دیده بیند دل کند یاد . امام علی( علیه السلام ) می فرمایند: بسا نهال عشقی که از نیم نگاهی کاشته شده است . (میزان الحکمه / ج۸ / ص ۳۷۸۹)

۳- از هرگونه ارتباط تلفنی، نامه و صحبت های شفاهی و رو در رو با او اجتناب کنید. هر چند این کار در ابتدا سخت و دشوار به نظر آید، اما با توجه به آسیب‌هایی که برای این ارتباط برای شما هستاگر مدتی استقامت داشته باشید حتما به نتیجه خواهید رسید.

۴- دقت خود را به گونه ای تنظیم کنید که در رفت و آمدها کمتر با او برخورد کنید.

۵- از بیکاری و تنهایی اجتناب کنید زیرا هنگام بیکاری یا تنهایی ذهن انسان جولانگاه این گونه افکار و تخیلات می شود.

۶- در صورت امکان و از طریق واسطه ای کاملا مورد اطمینان اگر آن فرد مذکور شرایط ازدواج با شما را دارد او را تشویق و ترغیب به ازدواج کنید در غیر این صورت اصلا به او فکر نکنید .

۷- یادمان نرود که ظاهر فیزیکی و… بعد از مدتی برای پسر و دختر یک امر عادی شده و یا به مرور زمان از بین می رود .

۸- ارتباط خود را با دوستان سالم برقرار کرده و با تجمعات مذهبی مرتبط شوید.

۹- دعا کنید و از خداوند بهترین ها را طلب کنید .

۱۰- موارد تحریک کننده اعم از شنیدنی ها، خواندنی ها، افکار و… همانند جرقه ای است که کنار مواد محترقه قرار گرفته در این صورت نتیحه ای جز اشتعال و آتش سوزی مورد انتظار نخواهد بود.

۱۱- اگر چه لذائذ حرام و نامشروع در ابتدا، قدری خوشایند بوده اما اگر دقت کنیم خواهیم دید بعد از مدتی پشیمانی، ندامت و کدورت را برای انسان به ارمغان می آورد.
چرا ما عاشق پسر یا دختری که در کوچه مجاور، کلاس دیگر یا آن شهر دورتر زندگی می کند نمی شویم؟ جواب شما واضح است: چون او را ندیده ایم، چون او را نمی شناسیم. پس حتی آنچه که در دل ما آدمها اتفاق می افتد (و مد روز شده است که بگویند دست عقل از آن کوتاه است و یک سره شاهکار دل است، پس حقیقت دارد!) هم از این دایره خارج نیست

۱۲- رسیدگی به خواهش ها نفس را قوی تر کرده و تداوم این کار باعث ضعیف شدن انسان در مقابل نفس خواهد شد.

۱۴- معنویات به ویژه نماز نیروهای خارق العاده ای هستند که خداوند آن ها را قرارداده تا او در دام شیاطین گرفتار نشود این قسمت را حتما تجربه کنید و ارتباط خود را با خدا بیشتر کرده و از او بخواهید که شما را در ترک این عشق یاری کند.

۱۵- به خود امیدوار بوده و مصمم باشید که در این اقدام موفق خواهید شد. تلقین مثبت را هرگز فراموش نکنید، هر روز این جمله را کاملا به صورت جدی و مصمم تکرار کنید که من با کمک خدا می توانم این عشق را کنار بگذارم .

۱۶- از خداوند و ائمه ی اطهار (علیهم السلام) کمک بگیرید .

۱۷- توبه یعنی تولد دوباره و باز کردن فصل جدید در زندگی.

۱۸- برای ترک گناه روحیه ای شاد و همراه با نشاط لازم است و با نا راحتی و نا امیدی به جنگ گناهان نمی روند .

۱۹- در خانه خدا همیشه به روی بندگانش باز بوده و خداوند از بازگشت بنده اش بسیار خوشحال می گردد.

۲۰- فراموش نکنید بهترین کار کنترل افکار مخربی است که سراغتان می آید پس برای زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید و از تنهایی و بیکاری جدا پرهیز کنید.

۲۱- ازدواج بهترین گزینه است روی آن فکر کنید.

۲۲- تلقین در جهت منفی و مثبت اثر خود را به همراه دارد و شما سیگنال های منفی را کنار گذاشته و پیام های مثبت به خود ارسال کنید.

۲۳- هر کاری که عادت انسان شده باشد یک شبه قابل تغییر نیست پس خود را بشناسید و طبق ظرفیت های وجودی خود اقدام به ترک این عادت بنمایید .
طبقه بندی: عاشقانه و خانواده،

تاریخ : شنبه 1391/02/16 | ساعت 10 و 22 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

    پریساساوجی

دو عكس جنجالی از پریسا ساوجی مجری شبكه من و تو

پریسا ساوجی مجری شبکه من و تو

دو عكس جنجالی از پریسا ساوجی مجری شبكه من و تو
طبقه بندی: تصاویر،

تاریخ : شنبه 1391/02/16 | ساعت 10 و 21 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


چند روز پیش خبری منتشر شد از بیماری بازیگر محبوب و طناز سینمای ایران، همه با خبر شدند که «رضا داوودنژاد، بازیگر درشت هیکل و بامزه به دلیل رژیم سفت و سختی که گرفته راهی بیمارستان شده.»او چند سال پیش هم رژیم سختی گرفته بود و توانسته بود نزدیک به ۷۰ کیلوگرم از وزن خود بکاهد. این رژیم او هم همزمان شده بود با دوری او از سینما و تصویر. به همین دلیل هم بازگشت او با هیکلی لاغرتر از قبل، شگفتی بسیاری را به همراه داشت، به طوری که روی جلد چند مجله لایف استایل تیتر شد: «لاغر شدن ۷۰ کیلویی رضا داوودنژاد» با انتشار خبر بستری شدن داوودنژاد کوچک (پسر علیرضا داوودنژاد) این تصور پیش آمد که بازهم رضا یک دوره رژیم طولانی دیگر را از سر گذرانده و به خاطر عواقب آن می بایست مدتی در بیمارستان بستری شود.

حال نامساعد رضا داوودنژاد   نیازمند یک کبد

همین دو سه روز پیش بود که خبرنگاران به سراغ او در بیمارستان لاله رفته بودند. در این ملاقات کسالت و بیماری داوودنژاد ناشی از رژیم غذایی سخت در بیمارستان اعلام شده بود. او گفته بود:

«به دلیل رژیم غذایی سنگین و همچنین ورزش هایی که در برنامه روزانه ام داشته ام، دچار مشکلات جسمی شدم. کمی مشکل گوارشی پیدا کرده ام اما در حال حاضر وضعیت مساعدی دارم، طی چند روز آینده مشخص می شود که نیاز به عمل جراحی دارم یا نه و این موضوع نیاز به گذر زمان دارد.»

اما انتشار عکس هایی از این  ملاقات، توجه برخی را به زردشدن شدید سفیدی چشم او جلب کرد که معمولا ناشی از بیماری های سخت کبدی است. و البته حدس ها متاسفانه درست از آب درآمد. ماجرا به همین سادگی نبود؛ رضا داوودنژاد حالش بدتر از آن بود که از بیمارستان لاله تهران خداحافظی کند و به صحنه بازگردد. 

شنیده ها حاکی از این است که رضا داوودنژاد برای لاغرشدن،یک عمل جراحی کرده است که متاسفانه بدنش پاسخگوی این جراحی نبوده و آن را پس زده. به همین دلیل هم کبدش دچار عرضه شدیدی شده است. مراقبت ها و معاینه های پزشکی ادامه پیدا کرده تا اینکه دیروز، طی تماس تلفنی دوستان نزدیک او با ما، به نقل از همسر و خواهرزنش (غزل و عسل بدیعی) مطلع شدیم که حال داوودنژاد مساعد نیست.

او این روزها در بخش آی سی یوی بیمارستان لاله بستری است و پزشک معالج او به خانواده اش فرصت داده تا بتوانند برای داوودنژاد یک کبد با گروه خونی O مثبت پیدا کنند. در این صورت داوودنژاد با پیوند یک کبد که طبیعتا باید متعلق به یک بیمار مرگ مغزی باشد، می تواند بار دیگر زندگی عادی خود را ادامه دهد.

رضا داوودنژاد متولد سال ۱۳۵۹ است و اولین بار در شش سالگی در فیلم “بی پناه” ساخته پدرش بازیگری را تجربه کرد. این تجربه با فیلم “مصائب شیرین” شکل و شمایل جدی تری پیدا کرد. سریال “پشت کنکوری ها”، این چهره شاد و بی دغدغه را برای تماشاگران تلویزیونی به بازیگری آشنا بدل کرد. “نیش و زنبور”، “نون و ریحون” و البته فیلم گرم و صمیمی “مرهم” از دیگر آثار مشهور این بازیگر خوب و جوان سینمای ایران است.
طبقه بندی: خبر،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 20 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


یک پژوهشگر پیشرو مدعی شده که انسانها در ۷۵ هزار سال قبل به ابر مغز دست یافته‌اند که به بشریت در دستیابی به برخی از بزرگترین موفقیت ها کمک کرده است.جان هوفکر، انسان‌شناس دانشگاه کلورادو، این تغییر به سوی ذهن جمعی را مجوز انسان برای ایجاد تعداد نامحدودی از افکار برای اولین بار خواند.این دستیابی به ابر مغز همچنین به انسان، ظرفیت تفکر در مورد ابداعات و ابتکارات را برای اولین بار ارائه کرد.به گفته هوفکر، بدون این ارتقای مغزی، همه چیز از ساعت گرفته تا شاتلهای فضایی امکان وجود نداشتند. 
حتی تردیدهایی وجود دارد که در غیر این صورت انسان به شکل صنعتی و وابسته به فناوری امروزی در نمی‌آمد. 
وی مدعی شد که اولین نشانه‌های یک چیز تکان‌دهنده در مغز انسان به ۱٫۶ میلیون سال قبل و در زمان آغاز استفاده از تبرهای سنگی رخ داده است. 

هوفکر این رخدادهای ذهنی را اولین بازنمایی بیرونی از تفکر درونی توصیف کرد. 

وی گفت: این ابزارها به بازتاب یک طرح یا حالت ذهنی در سلولهای عصبی مغز و تاثیر گذاری آن بر روی سنگ پرداخته و بنظر می‌رسد که از یک ارتباط بازخورد قوی در میان دستها، چشمها، مغز و ابزارها ظاهر شده‌اند. 

در ۷۵ هزار سال قبل، همه چیز به سرعت در کنار هم جمع شده و ابر مغز شکل گرفت. 

به گفته هوفکر،‌این موضوع یکی از رویدادهای نادر در زیست‌شناسی بوده که در آن افراد به کار بر روی چگونگی به اشتراک‌گذاری ایده‌های پیچیده با یکدیگر پرداختند.در نتیجه انسانها شروع به تولید پناهگاههای آراسته و نوشتن طرحهای ساده بر روی زمین کردند. 

۴۰ هزار سال پیش احتمالا انسان کار ساخت هنر تزئینی را آغاز کرده و در ۳۰ هزار سال قبل ساخت ابزارها آغاز شده است. 

به گفته هوفکر با ظهور سمبلها و زبان و در نتیجه ادغام مغزها به شکل یک ابر مغز، بنظر می‌رسد که ذهن انسان به عنوان یک نیروی بالقوه خلاق نامحدود عمل کرده است. 

این انسان‌شناس آمریکایی اظهار کرد: انسانها به وضوح به تکامل طیف گسترده‌تری از ابزارهای ارتباطی برای ابراز تفکرات خود که مهمترین زبان محسوب شده، دست زدند. انسانها در میان گروههای اجتماعی به شکل یک شبکه نورولوژیک از انواع ادغام شده و ذهن را ایجاد کردند. 

به گفته هوفکر طی ۵۰۰ سال گذشته، دستاورد این تحول مغز به شکل صنعتی شدن سریع در آمده است. انسان در آینده ممکن است بتواند به هوش مصنوعی با قدرت بالا دست یابد. 

در میان موجودات محدود در زمین که از قابلیت برقراری ارتباط برای انتقال اطلاعات پیچیده برخوردارند، می‌توان به زنبور عسل اشاره کرد که از نوعی حرکت رقصان برای اطلاع‌رسانی در مورد مکان لانه و غذا استفاده می‌کند. 

البته به اذعان هوفکر، تفاوتهای کلیدی بسیاری در این میان وجود داشته و جوامع انسانی ابر موجود نیستند، بلکه از افرادی تشکیل شده‌اند که بسیار با هم متفاوت بوده و پر از افراد رقابت‌جو و خانواده است. 

استیون هاوکینگ، فیزیکدان نظری و کیهان‌شناس بریتانیایی از این نظریه حمایت کرده و گفته است که آنچه انسان را از نئاندرتالها جدا کرده، چگونگی تکامل آن در ۱۰ هزار سال گذشته بخصوص سه قرن پیش است. 
به گزارش تهران۹۸ به نقل از ایسنا، وی اظهار کرد: فکر می‌کنم منطقی باشد که یک دیدگاه گسترده‌تر شامل اطلاعات انتقالی خارجی به همراه دی‌ان‌ای را در بررسی تکامل نژاد انسان در نظر بگیریم.
طبقه بندی: عمومی،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 19 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

هر چند ژاپن در پی زلزله و سونامی ۱۱ مارس و به دنبال آن با آسیب دیدگی نیروگاه هسته ای فوکوشیما مواجه شد و تقریبا به دلیل تشعشعات هسته ای این کشور فلج شده است ولی پانزدهمین دوره رقابت های دختر شایسته ژاپن برای مشخص شدن نماینده این کشور به منظور شرکت در رقابت های جهانی در سائوپائولوی برزیل در توکیو برگزار شد و در پایان ماریا کامیاما به عنوان دختر شایسته ژاپن برگزیده شد.هیبیکی نزو و میشیکو تاناکا نیز به مقام دوم و سوم رسیدند. با توجه به بعضی محدودیت ها در زمان و شرایط این کشور در برگزاری این رقابت ها، این رقابت از کیفیت خوبی نسبت به سال های دیگر برخوردار نبود، به طوری که بسیاری از مردم میشیکوناکاتا را زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن می دانند.
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویر
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویر
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویر
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویر
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویر
این دختر زشت ترین ملکه زیبایی ژاپن شد! + تصاویرطبقه بندی: تصاویر، عمومی،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 18 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، و ۱۰۰۰۰ بار قویتر از شیمی درمانی عمل می کند. چرا ما چیزی درباره آن نمی دانیم؟ زیرا آزمایشگاه ها در ساختن ترکیبات آن سود بسیار زیادی کسب می کنند.اینک شما می توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید ، از طریق اینکه به او بگوئید که آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد.اگرمی توانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید .بسیاری از مردم بر اثر سرطان می میرند درحالیکه این راز همچنان حفظ می شود تا منافع شرکت های داروسازی به خطرنیافتد.

لیمو ترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود ، به صورت شربت و یا صور دیگر.

جالب ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست ها و تومورهاست . ثابت شده است که این گیاه درمان گر همه انواع سرطان است.همجنین بعنوان یک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب می شود . فشار خون بالا را تنظیم می کند و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می کند.

منبع چنین اطلاعاتی بسیارجالب است ، یکی از بزرگترین تولید کننده های دارو در دنیا .این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که ازسال ۱۹۷۰ انجام شده است نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در ۱۲ نوع سرطان ازجمله سرطان روده ، سینه ، پروستات ، ریه و پانکراس نابود می کند.
طبقه بندی: پزشکی،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 17 دقیقه و 11 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


به دلیل استقبال کاربران گرامی از مدل های لباس نامزدی ۲۰۱۲ در پستهای قبل امروز هم مدل های جدید از لباس های نامزدی شیک و زیبا رو قرار دادیم امیدواریم مورد استقبال خانم های محترم قرار گیرد.

لباس نامزدی مدل 2012

لباس نامزدی مدل 2012

لباس نامزدی مدل 2012

لباس نامزدی مدل 2012

لباس نامزدی مدل 2012
طبقه بندی: تصاویر،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 16 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


در جریان یک نمایش در برزیل ، یک هنرپیشه جوان برزیلی اشتباهی خود را دار زد و بدون اینکه دیگر بازگران متوجه شوند پس از ۴ دقیقه بر سر دار بودن درگذشت.تیاگو کلیمک ۲۷ ساله که در نقش یهودا اجرای نقش می کرد در صحنه ای از نمایش که قرار بود خودکشی کند به اشتباه خود را دار زد. 

بازیگر تئاتر به اشتباه خود را دار زد !!+عکس

وی به مدت ۴ دقیقه بر دار آویزان بود تا اینکه دیگر هنرپیشه ها متوجه غیر عادی بودن وضعیت او می شوند و وی را پایین می آورند . 

بازیگر تئاتر به اشتباه خود را دار زد !!+عکس

پس از انتقال این هنرپیشه برزیلی به بیمارستان پزشکان تلاش کردند تا او را نجات دهند اما وی روز گذشته در گذشت. 
پلیس برزیل اعلام کرده است که درباره نحوه کشته شدن این هنرپیشه جوان در حال تحقیق است تا ببیند آیا قتل او اشتباهی رخ داده یا اینکه عمدی در کار بوده است.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 15 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات


زوج جوان که پس از اسید پاشی بر روی راننده سرویس دخترشان او را به قتل رسانده بودند در دادگاه کیفری به دفاع از خود پرداختند.صبح امروز در جلسه محاکمه متهمان که در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران، روشن نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده مرتضی متهم به معاونت در اسید پاشی و مشارکت در قتل مرد ۶۰ ساله ای به نام قلی است.همچنین همسرش به نام خدیجه در اسید پاشی مشارکت و در قتل معاونت داشته است. این زوج در تاریخ ۱۴ اسفندماه سال ۸۷ راننده سرویس دخترشان را به داخل خانه خود در ورامین کشانده و پس از پاشیدن اسید بر رویش وی را خفه کردند. با توجه به اعترافات متهمان و بازسازی صحنه جرم و همچنین گزارش پزشکی قانونی برای ۲ متهم پرونده تقاضای مجازات قانونی را دارم. 

در ادامه قاضی محمدی -رئیس دادگاه- اتهام مرتضی را به او تفهیم کرد و از متهم خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم به قتل نیز پس از حضور در جایگاه با قبول اتهاماتش گفت: یک دختر ۱۵ ساله دارم که به بیماری قلبی دچار است. به همین خاطر برای او یک راننده استخدام کردیم تا وی را به مدرسه برساند. راننده به نام قلی در همسایگی ما زندگی می کرد مدتی بود رفتار همسرم تغییر پیدا کرده بود وقتی این موضوع را جویا شدم او گفت قلی چند بار با تهدید وارد خانه مان شده و در حضور دخترمان وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.با شنیدن این موضوع عصبانی شده و از همسرم خواستم به بهانه ای مقتول را به خانه دعوت کنم. وقتی قلی وارد حیات شد همسرم بر روی او اسید پاشید من هم با میله یک ضربه محکم به سرش زده و سپس خفه اش کردم. سپس جسد را در میان یک کیسه مشکی رنگ قرارداده و در منطقه استخر تهران رها کردم.
در ادامه رئیس دادگاه از خدیجه خواست به دفاع از خود بپردازد که او اظهار داشت: اتهام اسید پاشی را قبول دارم اما در قتل هیچ نقشی نداشتم. ابتدا به خاطر ترس از آبرو موضوع آزار و اذیت های قلی را به همسرم نگفتم. اما وقتی دیدم او دست بردار نیست ماجرا را برای مرتضی تعریف کردم و مجبور به قتل راننده سرویس دخترمان شدیم. 
قضات دادگاه سپس برای بررسی ادعاهای متهمان جلسه محاکمه را غیر علنی کرده و با دریافت آخرین دفاعیات متهمان برای صدور حکم وارد شور شدند.
طبقه بندی: حوادث،

تاریخ : سه شنبه 1391/02/5 | ساعت 10 و 13 دقیقه و 19 ثانیه | نویسنده : Immortal seven | نظرات

  • تعبیر خواب
  • رفتن
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic